Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нещо , което болния ми мозък породи вчера
Академията - Page 3 EmptyВто Мар 08, 2011 3:35 pm by Charismatica

» Какво ще направиш ако предишния те целуне?
Академията - Page 3 EmptyВто Мар 08, 2011 3:31 pm by spaydi

» --Отбори--
Академията - Page 3 EmptyСря Мар 02, 2011 11:53 am by spaydi

» Лайто Ягами
Академията - Page 3 EmptyСря Мар 02, 2011 11:46 am by spaydi

» ! Профили !
Академията - Page 3 EmptyПет Яну 28, 2011 6:18 pm by Харуко Йоури

» --- ЛаФчЕ 2~
Академията - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 11:15 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
Академията - Page 3 EmptyВто Яну 25, 2011 11:09 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
Академията - Page 3 EmptyНед Яну 23, 2011 3:04 pm by Надара Саме

» Академията
Академията - Page 3 EmptyВто Яну 18, 2011 1:15 am by Надара Саме

Top posters
Ай Хи Ками
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Баннат недъг
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Надара Саме
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Хиро
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Кагами Райто
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Харуко Йоури
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Маю на Ми
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Хагакуре Кайрен
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Неро
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Сонако но Гами
Академията - Page 3 I_vote_lcapАкадемията - Page 3 I_voting_barАкадемията - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 9:18 am
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Академията

Go down 
+6
Гримджоу
Мико Хатсуне
Амаиа Мизуки
Сонако но Гами
Ай Хи Ками
Баннат недъг
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гримджоу

Академията - Page 3 32f8305a
Гримджоу


Male Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 18
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 12:14 am

Грим както си бе в Хенге се средоточи ... Затвори очи сабра отново чакрата си разпръсна я из тялото си концентрира се . Представи си как създава свой клонинг отново се концентрира . отвори очи намигна на сенсейката и извика Буншин но Джутсу!
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Академията - Page 3 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 12:45 pm

И.. момчето просто седеше и си викаше.. никакъв напредък за сега..
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Гримджоу

Академията - Page 3 32f8305a
Гримджоу


Male Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 18
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 12:49 pm

Грим видя че не се е получило развали Хенгето и затвори отново очи .
Започна да разпрусква чакра сиидове из цялото тяло. Около него се пояэиха сини летни от неговата чакра ... Земята под него се напука , Грим направи сеал с рака представи си как прави джутсуто и изрече:
-Буншин но Джутсу !
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Академията - Page 3 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 12:51 pm

Земята всищност не се напука, но колкото й не точно клонинг на себе си бе направил, не беше чак толкова зле, затова сенсейката каза:
- Каварими... - И си задуха ноктите.
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Гримджоу

Академията - Page 3 32f8305a
Гримджоу


Male Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 18
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 1:19 pm

Гримджоу въздъхна затвори очи и започна да прави чакра сиидове по цялото тяло чакрата се оформи около него . Грим си представи в сазнанието , че прави това джутсу ... Грим се средоточи след това да премахне всички излишни мисли от глатава си направи последни чакра сиидове из тялото . Средоточи се , погледна към саксията и изрече : - Каварими но Джутсу !
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Академията - Page 3 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 1:22 pm

Вдигна се пушек, но без ефект. Може би бъдещият шиноби, трябваше да се постарае повечко?
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Гримджоу

Академията - Page 3 32f8305a
Гримджоу


Male Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 18
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 1:28 pm

Грим се издразни за поредния неуспех и затвори очи . След това напълно се успокой и средоточи върху задачата си . Балансира чакрата из тялото си . Направи 4 чакра сиида към рацете направи сеал и каза отново :
-Каварими но Джутсу !!!
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Академията - Page 3 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 1:54 pm

- Добре,добре. Хайде разкарай се, ето ти банданата. Обаче помни... Това са лесни техники, които се учат и с най-малкото напрягане на мускул. Има много по трудни, за които трябва да се постараеш повече, Окей? - И сенсейката му подаде една бандана, като се обърна с гръж към него и застана пред прозореца.
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Гримджоу

Академията - Page 3 32f8305a
Гримджоу


Male Брой мнения : 20
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 18
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 2:07 pm

Грим върза бандана на раката си и излезе от стаята ...
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Академията - Page 3 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyЧет Дек 30, 2010 2:14 pm

И сенсейката започна да чете някакво списание.
Върнете се в началото Go down
Харуко Йоури

Академията - Page 3 3acaa3d0
Харуко Йоури


Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 6:26 pm

Откъм коридора се чуха множество звуци от стъпки и макар честотата им да бе постоянна , те ставаха все по-силни и доловими . Не след дълго на вратата се почука . Не мина и секунда и тя бе отворена от тъмнокос младеж облечен в тъмни дънки и черна тениска , над която бе закопчил почти до края на ципа , едно зелено горнище . Лицето му не изразяваше никаква емоция - нито радост , нито тъга . Изведнъж устните му започнаха да се движат , съпроводени от звуци , които хората наричаха думи . Единственно тези думи ги различаваха от дивите животни - за разлика от всеки друг биологичен вид , живущ на планетата , само хората имаха езици , в които , чрез символи , всеки индивид можеше да разбере другия и то само чрез тези символи , написани по произволен начин , всъщност тези символи образуваха думи , понякога нерационални думи , които нямат никакъв смисъл , ала понякога и наистина , смислени , слова , в които могат да се открият съвсем първични мисли , но както и да е . Думите , които момчето произнесе бяха :
-Добър ден , името ми е Йоури . Тук съм за да положа изпита за нинджа .
След думите си , той застана неподвижно , чакайки някой да му даде напътствия , също под формата на думи .
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Академията - Page 3 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 6:35 pm

Сенсеят се обърна към момчето:
- Хмм.. Още един. Добре кажи ми какво знаеш за Суна?

Офф. Лол , нямаше нужда от толкова писане.. напиши само че влизаш и казваш това Академията - Page 3 540967 Пиши толкова когато учиш техники xDD
Върнете се в началото Go down
Харуко Йоури

Академията - Page 3 3acaa3d0
Харуко Йоури


Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 7:16 pm

P.S.Ъх , мерси , ама по-скоро не ... аз нали бях пренебрегнат с историята за морета , за риболов , за селото скрито в мъглата и накрая съм stuck in the sand ... т'ва ми е адски тъпо , поне се обедих , че не четете и мога да пиша , като уча някоя B rank техника , че гоня двадесет часа мухи и накрая - хоп бързичко техниката ... а и искам да ви впечатля , че ми се разказва , смисъл гледам да ви накарам да ми се доверите и да видите , че имам RP способности и да взема да разказвам ... пък и има някоя друга работа по форума като гледам .

Момчето се обърна към човека , който изрече тези думи . Той видя , че учителя , който се изправи пред него , бе просто една жена , която се грижеше повече за външния си вид , отколкото за това нинджите минаващи през тази стая да са по-подготвени . Всепак всеки без дарба би могъл да се замаскира като друга личност или пък да се "раздвои" . Проблема на дневен ред бе как да се тренира нагласата на бъдещите нинджи - пред тях има просто една сърдита млада жена , която не би ги наранила , пък да не говорим за убийство . Просто нинджа системата все повече упадаше и упадаше .
-Suna ви ? - попита реторично момчето - Хах , че това го знае всяко пет годишно хлапе ! Нали ние самите живеем тук ! Suna е известна като Sunagakure , селото скрито в пясъка . Самото село мисля , че беше в страната на земята ... всепак е много песъчливо , или пък не ... мисля , че е вятъра , тъй като е доста ветровите ... абе страната на пясъка ! - засмя се момчето , след което продължи - Мисля , че няма какво повече да ви казвам , освен че ние сме изключително надарени във въздушния елемент , за жалост аз обаче съм окован в оковите на родители си от страната на водата - те са ме дарили с проклетия ми воден елемент ! - думите бяха достатъчно , поне според младия мъж . Беше ред на учителя , който седеше пред него , да се изкаже и да поиска от него да демонстрира някое свое умение , или пък не . Всепак никой нямаше силата да вижда бъдещето ... или поне аз така смятам .
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Академията - Page 3 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 7:26 pm

Офф. Не бих могъл да говоря от името на другите, но съм сигурен, че никой разказвач не подминава постовете, включително и аз.. Друго е вече причината да си в суна, а то че в Суна са най-нередовни, така че там трябва да се сложат хора и другото, което е, че в Кири има най-много потрбители.. А и извинявай, но не мисля, че има смисъл да обясняваш какво са думите и човешкия говор, само , за да ти е по-дълъг поста. Както казах това можеше да се каже с две изречения. Доброто РП се показва, когато учиш техника или умение, когато си на мисия и други. Но харесвам това, че искаш да се покажеш в началото. Аз лично съм пробен разказвач, но мога да кажа, че като отделен потребител имам добро РП.. Айде стига толкова, че тва стана като някакъв дискусионен форум xDD

Сенсеят не каза нищо за отговора на момчето, като добави:
-Продължи с Хенге..
Върнете се в началото Go down
Харуко Йоури

Академията - Page 3 3acaa3d0
Харуко Йоури


Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 8:06 pm

P.S.Знам , знам ... пък и те повечето разказвачи знаят как водя , водил съм на Елз , на Златин , на Изи [на нея най-малко ..] whatever .. btw kак ти е skype ? xD

-Добре ! - отговори младежа , като видимо се бе надъхал . Сега вече говореха на неговия език - всепак той обичаше да действа , не да седи на едно място , мързелувайки , чакайки да започнат да валят пари от небето . Всъщност , самото демонстриране на техниката нямаше да бъде трудно - заставане в определена позиция , изпълняване на няколко знаци и голяма надежда нещо да се случи ... понякога обаче , само надеждата оставаше . Имам предвид че без предварителна подготовка няма как дори най-великия нинджа да се справи с някоя , съвсем нова , за него техника . Точно това караше младежа да се замисли - дали това наистина е пътя , който той си избира ? Защо просто не се захване с изработване на оръжия , писане на стихове , опаковане на естествена тор , например . Защо трябваше момчето да се захваща точно с изкусвото да си нинджа ? Всъщност , може би това не бе път , който то сам си бе избрал - след всичко , което се бе случило в живота му , нямаше как той , мъченика , който осиротя два пъти за десет години , да може да си избере някой друг път - за да бъдеш нинджа не ти трябваха връзки , не ти трябваха специални способности , не ти трябваха пари . Нинджи бяха само хората , които не можеха да изучат друг , всекидневен занаят , като ковачество , градинарство и така нататък . Нинджи ставаха само и единственно хората , чиито сърца копнееха за приключения и разбира се , чиито задник бе пълен с глисти - всепак всеки нормален човек си би седнал на парцалите и би се установил с нормална работа , без риск за живота му , но това е друг въпрос - важното сега бе момчето да се справи с демонстрирането на техниката - Henge . Самата техника не бе от най-трудните , тя бе първична техника , която всеки нинджа можеше да изпълни . Нейното изпълнение се визираше в следното - заменяне на собствени , външни черти с тези на друг човек , друга личност , с цел "замъгляване зрението на противника" . Всъщност , самата техника не бе често използвана , тъй като тя срещаше много свои отражения - примерно техники , служещи за камуфлаж и така нататък , ала стига толкова размисли - време е за действие . Младия мъж седеше все така неподвижно , в близост до учителката . Изведнъж , клепачите на младежа спуснаха завеса пред очите му , а ръцете му сформираха знак , който на нинджа езика означаше - Tiger . На дневен ред сега беше съсредоточаване на чакрата на младежа в цялото му тяло и визиране на всеки един детайл на това , в което искаше да се превърне , в случая - учителката . Той я бе огледал добре , всяка добре заоблена форма[u know what I`m sayin'] от нея бе запечатана в съзнанието му , или поне той така смяташе . Чакрата му пък бе напълно спокойна , всъщност това бе изненадващо , тъй като през повечето време той бошуваше от енергия и тя избликаше навсякъде от него , ала явно дори най-неокротимия звяр има начин да бъде подчинен и то от един никакъв знак , сключен с ръце . Обстановката наоколо се бе успокоила , дори самите птички навън не смеяха да дадат тон на упорития живот , на който бяха обречени повечето селяни . Всичко се развиваше по план и това бе похвално . Чакрата на момчето бе обгърнала всеки сантиметър от тялото му и самия той се бореше с нея , карайки я да извая перфектното тяло на учителката му и трябва да призная , че малко от малко , това сташе реалност . Минаха около две минути , преди чакрата да бъде изаяна както трябва , сега оставаше последния напън - онзи писък с името на техниката , който щеше да материализира промените по тялото и облеклото на момчето , притова ако той се бе справил както трябва - успешно . Хлапето прехапа устни , самия той не бе много сигурен в успеха си - всепак това бе първия му опит пред "публика" и не смяташе , че ще се получи от първия път , но кой знае ... понякога стават чудеса и ето , че звука от гласовите му струни се понесе , а той огласи цялата стая с думите :
-HENGE NO JUTSU !
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Академията - Page 3 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 8:14 pm

Офф. Йес, бе !!! Кефиш ме :D

И момчето направи перфектното Хенге.. Сенсейката си онемя, но се опита да сдържи емоциите си..
- Добре, момче..Много добре !!! Нека сега да видим Бушин..
Върнете се в началото Go down
Харуко Йоури

Академията - Page 3 3acaa3d0
Харуко Йоури


Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 8:45 pm

-Няма ли почивка ? - попита задъхано момчето . Всепак изпълняването [и най-вече писането ;D] на предишната техника не беше шега работа - всепак имаше реален риск момчето да достигне предела на силите си - повечето начинаещи нинджи нямаха голям контрол над чакрата си затова понякога използваха изключително голямо количество само за техника от типа на Henge и Bunshin . Друг проблем пък , който би застрашил съвсем реално живота на момчето , бе той да е останал със съвсем малко чакра , а това може би бе така - всепак самия той бе запъхтян и нямаше сили да помръдне с пръст . Дори самото освобождаване на Henge го бе затруднило , може би затова той първо трябваше да си почине , но пък в смъртна опастност , когато противника му го приближава с бясна скорост , кой би му дал timeout ? Данеби врага му да спре , да го потупа по рамото и да му каже - "Спокойно приятел , почини си първо - после ще те убия ..." - не ! Това бе невъзможно ! В реална ситуация не би имало никакво време за губене , никаква почивка , никаква дрямка , дори никакво време за тоалетна , всъщност ако се случи така , че да се напикаеш в гащите си , то би било страхотен плюс за теб - всепак ако противника ти е идиот , той би се засмял , би свалил гарда си и би изял един подмокрен ...ъгх , извините - един изключително здрав юмрук в лицето , който веднага би го knockout-тирал и би го пратил в несвяст . Често пъти природата ни праща беди и нещастия , ала с тях ни праща и много неочакван късмет , като тази , съвсем възможна , ситуация ! Може би това е причината , заради която трябва всички нинджи да внимават и никога да не се засмиват , дори ако на самия Raikage му правят зайче отзад , а той си няма на идея и върви така сериозен ... ох , зайче , пха-ха-ха ! [xD] Както и да е , страничните мисли - настрана , стра...ъгх , логично нали ? Всъщност , може би тази почивка бе достатъчна за момчето . Той отново запретна ръкави и сключи наново знака - Tiger , с ръце . Очите му отново се затвориха , а времето отново забави хода си около него , дори вече мухите , които кацаха насам-натам , вече не издаваха звук . Момчето се бе концентирало и бе започнало да се приготвя за само-размножаването си , тъй като точно в това можеше да бъде визирана Bunshin техниката - размножаване на един обект с цел объркване на противника , макар че подобна техника би проработила само върху тъп селяндурин или пък неопитна нинджа , но както и да е . Самата техника изискваше от младежа да излече чакра от тялото си и да я премести в пространоството , след което да материализира образ подобен на своя , който всъщност е илюзия . На думи всичко бе лесно , ала бе наистина трудно да се изпълни , всепак младежа бе изразходвал много от енергията си за предишната техника и имаше много по-малък шанс да се справи с тази , поне не и от първия път . Енергията около него бавно оформяше мъжка фигура с височината на младежа , самото момче се напрягаше все повече и повече с надеждата да я оформи както трябва , а времето минаваше все така бързо и неусетно . Изведнъж гръмогласен звук озвучи отново стаят и този път , той гласеше :
-BUNSHIN NO JUTSU !
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Академията - Page 3 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyСъб Яну 01, 2011 8:59 pm

Момчето отново успя да направи техниката, макар и с малко затруднения. Но не беше време за радост след като му оставаше още една техника..
-Добре, сега Каварими.- каза сенсейката..
Върнете се в началото Go down
Нао Сора

Академията - Page 3 3acaa3d0
Нао Сора


Брой мнения : 64
Дата на регистрация : 03.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 3:28 pm

Нао беше решила, че му е време да влезе и тя в академията. Момичето пристъпваше бавно и не и пукаше особено, че в академията имаше сигурно десетки ученици, който я гледаха. Сора спря пред една врата, огледа я, побутна я и врата се отвори. Нао влезе все така бавно и погледна сенсейката, огледа я и се подпря на стената отляво на вратата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 3:30 pm

Учителката погледна новодошлата и каза:
-Още един.. нямат ли край !?.. - след което си взе въздух и допълни:
-Момиче, как се казваш ?
Върнете се в началото Go down
Нао Сора

Академията - Page 3 3acaa3d0
Нао Сора


Брой мнения : 64
Дата на регистрация : 03.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 3:32 pm

-Сора..
Каза тя тихо и погледна към тавана поради простата причина, че учителката и изглеждаше скучно и допълни.
-...Нао.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 3:34 pm

-Дообре. Разкажи какво знаеш за...мм.. Кири ? След това направо започвай с Каварими.
Върнете се в началото Go down
Нао Сора

Академията - Page 3 3acaa3d0
Нао Сора


Брой мнения : 64
Дата на регистрация : 03.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 4:04 pm

-Кири или още познато като селото скрито в мъглата е разположено в страната на Водата. То е едно от петте велики нинджа село и предводитела им се нарича Мизукаге. От това село са излезли множество престъпници и липсващи нинджи. За това там се специализат шинобита ловци. тяхната цел е да хванат Престъпниците и да ги елеминират. Историята на Кири е доста дълга и сложно проследена. Казват че Акатски са се зародили там. Преди години Кири е имала академия с много ученици, но след инцидент нарекли селото "Селото на Кървавата мъгла". Причина за това била масовото убиване на учениците по време на изпитите. А изпитите били да се избият взаимно. Тогава се зародили и Седемте Мечоносеца. След тези години нинджите започнали да набират сила и сега най-познатите им жители са Кисаме Хошигаки от Акатски и Забуза Момочи.
Каза Нао, като в гласа и се долови тон, който пораждаше ужас и страх. Тя помисли че това е достатъчно.

Следващата задача беше Каварими. Нао стоеше неподвижно сякаш беше кукла и качаше някой да си поиграе с нея. Но всъщност тя се беше замисли,какво точно беше каварими. Момичето продължаваше да мисли, докато отвън все повече изглеждаше, като кукла, дори не мигаше. Изведнъж нещо и дойде на ум. Тогава тя леко размърда пръсти и се поогледа.
-Значи каварими. - каза тя тихо и поогледа стаята. Тя търсеше предмет, който да е същевременно прост и скучен за нея. Момичето оглеждаше стаята и реши да се замени с тебешира на бюрото. Тя отиде до него и го поогледа. Скучно както винаги. Единствено цвета как годе биваше. Нао се замисли за знаците. Първия определено беше Ram, втория Boar. Трети, четвърти - Ox и Dog, но петия не можеше да си го спомни. Тя се поогледа и видя картина на змия окачена на стената, тогава се сети че петия беше змия. Да точно така. Това бяха. Е сега вече тя реши да се захване сериозно. Нао започна да събира чакра и да я разпространява по цялото тяло дори до последната мигла. Сора направи първия сийл - Ram, а в главата и се въртеше цвета на тебешира. Онзи изкрящо бял цвят, който лесно може ако го види на пряко светлина да те ослепи. Тогава тя направи втория сийл Boar. Вече картината се подреждаше. Тебешира стоеше на бюра сигурно от дъб, чудесно полиран и излъскан с кафеникаф цвят. Тя направи третия сийл Ox. Дойде време и тя да се намеси в картината. Момичето си представи вече нея на бюрото. Тя седеше на бюрото отново облечена в бяло и черно. Четвъртия сийл беше Dog. Нейните мисли сега беше самата замяна. Как мигновенно тя се премества и се сменя с искрящо белият тебешир. Дойде време и за последния сийл - Snake. Тук дойде и дима и шума. Дима беше плътен и нищо не можеше да се види през него, а шума беше едва доловим, но все пак беше важен фактор в картината. Накрая тя каза тихо.
-Kawarimi no Jutsu.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 4:08 pm

Сенсейката се облещи като риба ;д.
-Браво. Добра работа!-каза въодушевено тя. - Сега давай с Буншин. Да те видим...
Върнете се в началото Go down
Нао Сора

Академията - Page 3 3acaa3d0
Нао Сора


Брой мнения : 64
Дата на регистрация : 03.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 EmptyПон Яну 03, 2011 4:26 pm

Нао се замисли. Буншин но джутсу а? Това беше джутсу за създаване на клонинги, нали? Мислеше си тя докато пак заприличваше на кукла. А малките черни панделки и напълно черните очички доста помагаха за тази мисъл. Сигурно ако някой я беше видял пред витрината на някой магазин щеше да я купи за играчка на малкото си дете. Но сега не е време за това. Сора се замисли отново, който бяха знаците. Ram, като предишното джутсу. Snake, онзи сийл, който тя така упорито се опитваше да си спомни и Tiger - наименование на сийл, който произлизаше от животните, който Нао определено не харесваше. Тя всъщност мразеше всички подобия на котки.
Е след това бързо съзерцаване на спомените и тя реши и този път да изпълни джутсуто от първия път, понеже искаше да види, колкото се може по бързо онзи млад и красив мъж с пясъка, който беше видяла онзи ден :D (чак на мен ми стана смешно). Тя направи първия сийл Ram и бавно започна да събира чакра и да я разпространява в ръцете, краката, тялото накратко казано по цялото си тяло. След това направи и втория сийл Snake. Да змия, толкова зловещо звучеше в ума на Нао. Момичето започна да си представя нейния образ. Нейните нещо нищо 167 см височина. Дългата до коленете бяла коса вързана нежно с две черни панделки. Класическата бяла риза припомняща за японските униформи. Кръстта който носеше плътно прилетнал за врата. Черната леко нагъчкана поличка, която стигаше малко над средата на бедрата и. Черните чорапи дърги до края на поличката и. Белите и маркови маратонки, който тя не понасяше, но понеже бяха доста одобни беше обула. Бялото и Бельо, което леко се виждаше под поличката и бинтовете, който стягаха гърдите и за да изглежда плоска като дъска. След като дрехите и тялото и беше създадено минаваше към очите. Черни, празни, очи на същинска заплаха за свръх емоционалните хора. Устните и със съвсем лек намек че има гланц. Общо взето лицето и. Е тя направи и Tiger. Последния сийл. Този сийл вече беше предназначен за дима, който щеше да се получи при изпълняването на джутсуто. Този дим беше по различен от другия. Този път беше бял, чисто бял. И имаше малки песачинки, все пак са в Суна. Накрая тя тихичко каза:
-Bushin no jutsu.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Академията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академията   Академията - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Академията
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Академията
» Академията
» Академията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Центъра-
Идете на: