Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нещо , което болния ми мозък породи вчера
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Мар 08, 2011 3:35 pm by Charismatica

» Какво ще направиш ако предишния те целуне?
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Мар 08, 2011 3:31 pm by spaydi

» --Отбори--
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСря Мар 02, 2011 11:53 am by spaydi

» Лайто Ягами
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСря Мар 02, 2011 11:46 am by spaydi

» ! Профили !
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyПет Яну 28, 2011 6:18 pm by Харуко Йоури

» --- ЛаФчЕ 2~
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Яну 25, 2011 11:15 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Яну 25, 2011 11:09 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 23, 2011 3:04 pm by Надара Саме

» Академията
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Яну 18, 2011 1:15 am by Надара Саме

Top posters
Ай Хи Ками
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Баннат недъг
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Надара Саме
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Хиро
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Кагами Райто
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Харуко Йоури
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Маю на Ми
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Хагакуре Кайрен
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Неро
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Сонако но Гами
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_lcapТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_voting_barТренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 9:18 am
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)

Go down 
+3
Баннат недъг
Надара Саме
Ай Хи Ками
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Тузуга Айрънс

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 32f8305a



Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 05.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 13
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 4:13 pm

Момчето се строполи на земята.Едвам се довлече до един камък и затвори очи.Напредваше,но все още не бе достигнал и първо ниво.Момчето се унасяше и скоро заспа.Сънува доста объркан сън.В съня си бе адски висок и владееше всички елементи.Превземаше света с една атака.След това стана малко детенце около шест годишно,което седеше и се оглеждаше.И изведнъж едитн кунай полетя към него.Това го стресна и се събуди.Беше късно и сенсейката си бе тръгнала.Момчето стана и се изтупа.След това направи сийл и започна да извлича чакра.Беше си поставил цел тази нощт да тренира без почивка.Искаше да изненада сенсейката закрепен върху дърво.Чакрата започна да бушува.Тогава шинобито започна да я разпределя.Точка по-точка започваха да се изпълват.Скоро се появи тази синя светлина, за която говореше сенсейката.Макар и да не беше голяма я имаше.След това момчето се изтреля към дървото.Знаеше че ще падне,но продължаваше като се целеше да пада на крака.Така продължи да се изкачва.Разбира се трябваше да се раздвижи.Тази тренировка беше добра.Горе долу се научи да пада на крака.След това направи нещо странно.Извлече още чакра и вместо да я сложи в чакра точки момчето го вложи в синята светлина.Тогава тя започна да наедрява.Пое си дъх и затича с всички сили към дървото...
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyПет Яну 07, 2011 4:30 pm

И момчето достигна 10 метра.

Офф. Чакра молд лвл 1 + 2 интелект + 1 бързина
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:06 pm

Едно момиче се появи и започна да се разхожда..
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:09 pm

В момента явно сенсейката я нямаше. Пред нея се отрки само един образ. Едно момче беше седнало до едно дърво и тренираше тайджутсу
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 2393730b


Последната промяна е направена от Даре мо Най [SD] на Съб Яну 08, 2011 10:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:10 pm

Маю го забеляза и реши да попита нещо за сенсея, който трябва да преподава тук..След като отиде при момчето каза:
-Къде е сенсея ??
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:13 pm

Той я погледна и каза:
-Еми.. Тя е на почивка.. аз ще я замествам за два месеца.. - и се усмихна мило.
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:15 pm

-Ъ..а.. ми.. добре. - каза Маю малко стреснато.
-Аз съм Маю на Ми. - каза тя като се усмихна и подаде ръка.

Офф. XDDD
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:18 pm

Той се здрависа с нея и каза:
-Аз съм Сасагава Рюухей.. приятно ми е.. Като твой сенсей заместник трябва да се грижа за теб. С какво искате да започнете млада госпожице?
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:24 pm

- Не знам.. Вие кажете, сенсей. - каза очудено Маю.
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:29 pm

Той се почеса и каза:
-Еми.. ако искаш чакра молд и някое тайджутсу едновременно?
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:32 pm

-Добрее- каза енергично Маю. След това допълни:
-Какво имате в предвид ? XD
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСъб Яну 08, 2011 10:37 pm

-Еми.. ако си тайджутсу специализация.. може да започнеш с някоя от основните техники.. - Коноха Реппу или Коноха Сенппу и докато тренираш това.. се опитай да контролираш чакрата в тялото си, за да направиш здравината на краката си по-голяма.. Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 2:39 pm

-Звучи наистина сложно. - въздъхна Маю.
-Сенсей, аз дори не знам какво представляват тези техники - каза тихо Маю и погледна настрани..
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 2:43 pm

Той се засмя и се доближи до момичето. Хвана я за челюста и завъртя главата й, за да го гледа:
-Виж.. сега ще ти покажа.. не отлепяй поглед от мен - след тези думи учителя се отдалечи. Съблече си горнището разкопча ризата си, застана в боксова позиция и след това се засили срещу едно дърво. На около пет метра от него той леко приклекна и се завъртя във въздуха, като десният му крак беше свит и петата му беше точно до дупето, а левият беше изпънат напред и се заби в дървото и остави следа от мощен удар. Приземи се на земята и попита:
-Сега разбра ли?
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 2:48 pm

-Като гледам, колко бързо стана, аз май трябва да стана домакиня и да плета чорапи. - каза сухо Маю и започна да оглежда дървото от разстояние. XD
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 2:50 pm

Той се доближи до нея. Застана точно зад момичето и клекна. Хвана я за дупето и я дръпна към земята, за да клекне. Изпъна кракът й и каза:
-Така.. това е позата, която трябва да земеш във въздуха. - после я погали нежно от бедрото по кракът и допъни - ето тук.. влагаш енергия.. - после я хвана за едната бузка на дупето и продължи:
-тук трябва да опре петата на кракът ти.. - и за край я погледна в очите и попита:
-Сега разбра ли?
Върнете се в началото Go down
Маю на Ми

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 3acaa3d0
Маю на Ми


Female Брой мнения : 92
Дата на раждане : 08.10.1995
Дата на регистрация : 08.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 17
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 2:54 pm

Какво, по дяволите си мисли, че прави този.. този.. старец ?!??
Маю рязко стана, отдалечи се от сенсея, скръсти ръце и се нацупи. Момичето погледна отвратено учителя и започна да го псува на ум .. XDDD
Върнете се в началото Go down
Баннат недъг

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Bc51b5c8
Баннат недъг


Male Брой мнения : 811
Дата на регистрация : 24.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 2
Фракция: Академик

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyНед Яну 09, 2011 3:00 pm

Той се изправи и каза:
-Добре.. започвай с тренировката и ще ти дам награда.. - и се усмихна предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Тузуга Айрънс

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 32f8305a



Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 05.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 13
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyПон Яну 10, 2011 3:58 pm

Тузуга дойде на площадката.Огледа се и видя някакъв нов сенсей.Зарадва се.Най накрая бяхя изришкали предишната старица и бяха сложили нов сенсей.Надяваше се този да е по-добър.Отиде пир него като му каза:
-Сенсей,искам да се специализирам в нинджуцо.Също така ако може и дас е подспециализирам в тайджуцо.
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyВто Яну 11, 2011 10:01 pm

-Мии.. Добре. Какво ще тренираш?
Върнете се в началото Go down
Тузуга Айрънс

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 32f8305a



Брой мнения : 19
Дата на регистрация : 05.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 13
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСря Яну 12, 2011 4:27 pm

Това вие ще кажете,сенсей-отвърна Тузуга.
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 EmptyСря Яну 12, 2011 5:00 pm

- Kanashibari, Kai, Kage shuriken no jutsu, Shunshin no jutsu, Kagerou - Изброи сенсея и допълни:
- И 5те са основни техники. Лесни са и са Д или Ц ранг. И 5те също така, ще са ти от полза. Били то в битка, в шпионаж или в отборна работа. - Усмихна му се сенея.
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)   Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука) - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Тренировъчна площадка номер 3 (Отбор Гетсу)
» Тренировъчна площадка номер 3 (Отбор Noah)
» Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Джироу)
» Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)
» Тренировъчна площадка 2 [Отбор Катсу]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Около Кумо-
Идете на: