Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нещо , което болния ми мозък породи вчера
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Мар 08, 2011 3:35 pm by Charismatica

» Какво ще направиш ако предишния те целуне?
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Мар 08, 2011 3:31 pm by spaydi

» --Отбори--
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Мар 02, 2011 11:53 am by spaydi

» Лайто Ягами
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Мар 02, 2011 11:46 am by spaydi

» ! Профили !
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyПет Яну 28, 2011 6:18 pm by Харуко Йоури

» --- ЛаФчЕ 2~
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 25, 2011 11:15 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 25, 2011 11:09 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyНед Яну 23, 2011 3:04 pm by Надара Саме

» Академията
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 18, 2011 1:15 am by Надара Саме

Top posters
Ай Хи Ками
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Баннат недъг
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Надара Саме
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Хиро
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Кагами Райто
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Харуко Йоури
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Маю на Ми
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Хагакуре Кайрен
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Неро
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Сонако но Гами
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_lcapТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_voting_barТренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 9:18 am
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:07 pm

xP .. Пхх... да ти имам тайджутсуто ;дд ...


-Хн.. -измрънка Ан и махна катаната от гърлото си. След това го погледна безразлично и тръгна към гората..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:31 pm

Момчето се опря на едно дърво и се замисли за интересното момиче.. Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 954362
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:33 pm

XD ехх .. само за мене мислиш !! пхаха ;дд
_______________

Ан се появи с наведена глава. Отиде до момчето-на-което-не-знаеше-името и каза тихо:
-Искам да ме научиш на Шуншин..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:38 pm

По принцип от момчето се очакваше да и зададе някакъв глупав въпрос и да се избъзика с момичето, но Надара просто се усмихна:
- Хмм.. Добре - като се ухили готино..- Какво знаеш за техниката попринцип ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:40 pm

-Това е тайджутсу техника, чрез която нинджата се движи много бързо на кратки разстояние. Поради прекалената бързина, изглежда, че нинджата се телепортира..- каза бързо Ан кати го погледна очакващо в очите..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:46 pm

-Добре.. Не съм учител, но мисля, че ще те науча.. - намигна й момчето.
Застана зад нея и я хвана за ръката:
- Важно е ръцете да са отпуснати, за да не ти пречат при придвижването..- каза той, като след това я хвана за крака..- Стъпалата и кракът ти играят важната роля, защото чрез леки стъпки ти се предвиждаш и създаваш усещане за ''телепортиране''.. Като за начало трябва да се раздвижиш хубаво с няколко обиколки.. Аз ще тичам с теб, та докато бягаме може да ми разкажеш нещо за себе си , освен това че обичаш да ме целиш с кунаи - захили се Надара..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:53 pm

-ъъ.. Д-д-ддобре - каза със заекване Ан. - Да започваме.
Момичето остави катаната си на земятаи си пое въздух. Знаеше, че не е много добра в тичането.. Като малка, когато тичаше с ддругите деца, сърцето на Ан не издържаше и тя припадаше. "Какво унижение ще е, ако го направя" помисли си тя. "И все пак.. не съм тичала отдавна.. да видим". След което момичето погледна бъдещия си заместник учител и тръгна.. ;д
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 9:59 pm

Момчето незнаеше за проблемите на Ан, затова тичаше в нормално за него темпо, което не беше мнго бавно.
-Таа.. разкажи ми нещо за себе си..- каз момчто и се долавяше лека срамежливост.- ъъ. нали защото сме съотборници.. иии.. така..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:04 pm

XD проблеми ?! ~~~~ Now.. the queen of the drama, baby ;D
________________________________________________________________

Ан започна да тича, като се надяваше, че нищо няма да стане.
-Е, аз съм Ан. Имам.. така да се каже.. самотен живот.. Баща ми и майка ми не са заинтересовани от мен.. да де.. единия..от ттях. Никога не съм имала приятели.. и .. общо взето е.. това.. - каза Ан и едвам си пое въздух рязко. След момент ѝ се зави свят и всичко ѝ причерня пред очите. Тя се помъчи да не изостава. След това направо си припадна хд.....
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:10 pm

Както тичаха момичето изведнъж се строполи на земята. В първия миг Надара се паникьоса, но след това се успокои. Хвана бързо момичето и го занесе на сянка, с надеждата да се оправи. На лицето му беше изписана жална физономия, която никога не беше показвал пред никого камо ли пред момичето.. Той бе наистина разтревожен, въпреки, че те едва се познаваха. Той я държеше облегнала на дървото и чакаше да с подобри..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:13 pm

След малко Ан се съвзе. Сърцето ѝ беше почти пред пръсване. Тя погледна с насълзените си очи момчето пред нея и каза:
-Съжалявам.. Не съм много добра в тичането.- след това се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:23 pm

-Няма проблеми.. Важното е да си добре.-усмихна се момчето, след което се усети, че се е приближил твърде много.- Ъъъ..аз просто..
-Техниката не зависи от издържливостта, а от бързината и всъщност се изпълнява с лекота на движението. Не би трябвало да имаш проблеми, но все пак внимавай! Сегаще ти покажа едно ефективно упранение, с което аз се научих.
Момчето започна да тича леко около чучалата в зиг-заг, като пристъпваше на прътси и след това движението му се промени в Шуншин.
- Тази тренировка би трябвало да ти помогне. Запомни, че е важна лекотата и бързната и , ако се измориш просто спри. Все пак аз съм тренирал за издържливост като Тайджутсу мастър..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:25 pm

-Аз не мога да тичам.. никак. Нито така, нито иначе. Забрави. Губя ти времето. - каза Ан и стана. След което тръгна нанякъде, като се упрекваше..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:28 pm

Момчето се приджи със Шуншин, само че не прецени добре и се озова на сантиметър пред нея. Бяха мнго близко, но момчето не помръдна.
-Виждаш ли ? Техниката е полезна. - каза момчето като все още не се бе отдлечил от нея..

Офф. Ама баш един см Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 954362
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:30 pm

XD


-Да.. хубаво.. стига.. -каза Ан като гледаше шокирано момчето пред нея. След това завъртя очите си на страни и си пое въздух..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:31 pm

Но момчето явно не мислеше да се обръща и все още стоеше, гледайки я право в очите.. Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 954362
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:33 pm

-Какво ?? Не съм Мона Лиза! Не ме гледай така - каза сопнато Ан, като се изчерви леко и се отдръпна ;д
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:35 pm

- Ааа, да.. Извинявай замисилих се заааа.. ъъ заа... за нещо.- каз мочето и направи стъпка назад.
-Е ще тренираме ли, защото сенсеят явно няма да се появи? / Елз Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 954362 /..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:36 pm

-Вече разбра, че не ме бива в тичането. Значи няма голям смисъл, нали..-каза тъжно Ан..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyВто Яну 04, 2011 10:43 pm

- Нека да продължим с тренировките утре, ако сенсеят го няма все още. - каза Надара. - Довиждане.. Ан.
Момчето за първи път я наричаше по име, сякаш нещо се бе променило.. Момчето се размина с нея и замина нанякъде..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Яну 05, 2011 1:33 pm

Ан седна на земята и се замисли..
Върнете се в началото Go down
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Яну 05, 2011 10:28 pm

Момчето се появи и се огледа за учителя..
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Яну 05, 2011 10:29 pm

- Кажи, Ен. - Се чу глас.
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Надара Саме

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 5505228c
Надара Саме


Male Брой мнения : 497
Местожителство : планета Земя xDD
Дата на раждане : 11.11.1995
Дата на регистрация : 29.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 16
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Яну 05, 2011 10:31 pm

-Искам да ме обучите на някоя нова техника и да ми я покажете, защото предишната ми сенсейка само ми губеше врмето..-каза момчето и загледа сенсея..
Върнете се в началото Go down
Ай Хи Ками

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 E88507bb
Ай Хи Ками


Female Брой мнения : 904
Местожителство : -КоСмОсА хО -Venera xP
Дата на раждане : 07.10.1994
Дата на регистрация : 23.12.2010

Герой на потребителя
Възраст: 14
Фракция: Генин

Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 EmptyСря Яну 05, 2011 10:36 pm

- Каква техника искаш да научиш?
Върнете се в началото Go down
https://missing-shadowz.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)   Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира) - Page 21 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчна площадка 1 (Отбор Кира)
Върнете се в началото 
Страница 21 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
» Тренировъчна площадка номер 2 (Отбор Фуука)
» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
» Тренировъчна площадка номер 3 (Отбор Noah)
» Тренировъчна площадка 2 [Отбор Кайрин]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Около Кумо-
Идете на: