Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Хей, така и така си тук, защо не се регистрираш ? Това е едно от най-новите рпг-та. Влез и се забавлявай! blushh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нещо , което болния ми мозък породи вчера
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyВто Мар 08, 2011 3:35 pm by Charismatica

» Какво ще направиш ако предишния те целуне?
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyВто Мар 08, 2011 3:31 pm by spaydi

» --Отбори--
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyСря Мар 02, 2011 11:53 am by spaydi

» Лайто Ягами
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyСря Мар 02, 2011 11:46 am by spaydi

» ! Профили !
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyПет Яну 28, 2011 6:18 pm by Харуко Йоури

» --- ЛаФчЕ 2~
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyВто Яну 25, 2011 11:15 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [Отбор Шиг]
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyВто Яну 25, 2011 11:09 am by Нао Сора

» Тренировъчна площадка 1 [ Отбор Ямако]
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyНед Яну 23, 2011 3:04 pm by Надара Саме

» Академията
Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyВто Яну 18, 2011 1:15 am by Надара Саме

Top posters
Ай Хи Ками
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Баннат недъг
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Надара Саме
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Хиро
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Кагами Райто
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Харуко Йоури
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Маю на Ми
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Хагакуре Кайрен
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Неро
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Сонако но Гами
Всичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_lcapВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_voting_barВсичко около специализацията и ползата ви от нея I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Юни 02, 2020 9:18 am
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Всичко около специализацията и ползата ви от нея

Go down 
АвторСъобщение
Харуко Йоури

Всичко около специализацията и ползата ви от нея 3acaa3d0
Харуко Йоури


Male Брой мнения : 134
Местожителство : Пазарджик
Дата на раждане : 06.10.1995
Дата на регистрация : 01.01.2011

Герой на потребителя
Възраст: 15
Фракция: Генин

Всичко около специализацията и ползата ви от нея Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко около специализацията и ползата ви от нея   Всичко около специализацията и ползата ви от нея EmptyНед Яну 09, 2011 8:57 pm

Всеки един нинджа има специализация - нещо , в което е по-добър от другия . Някой , като Rock Lee , избират ръкопашния бой заради ефективната щета , която можете да нанесете с един удар .
Други пък , като Sakura , избират да се специализират в контрола на своята чакра и чрез нея да лекуват ранените в битка .
Друга опция пък е да се специализирате в нинджа изкуството като Naruto , Sasuke и още много , ала тази специализация е една от най-срещаните , което значи , че героя ви изобщо няма да бъде "специален" , ако изберете нея .
- Алтернатива на нинджа изкуството са илюзиите . Те се използват от наистина хитри нинджи и представляват нещо като "замайване" на противника с цел - той самия да не може да се защити от вашите атаки .
- Съществуват обаче и още няколко вида специализации : Sword Mastery , Weapon Mastery , Puppet Mastery , Sealing Mastery и Blood Line Mastery .
а)Първото , Sword Mastery , се изразява в голямата ефективност на атаките ви , използвайки меч .
б)Второто , Weapon Mastery , е изкуство , което ви посвещава на оръжията - тяхната изработка , "механизъм" на боравене и изобщо всичко за тях . в)Puppet Mastery пък ви позволява да боравите с предмети от разстояние , просто само чрез замах с ръце .
г)Sealing Mastery е специализация , която обръща внимание на запечатващите техники , тези техники са наистина опасни , но повечето немогат да се увладеят от начинаещи нинджи - генини .
д)Мога да ви говоря много за Blood Line Mastery , ала не смятам да го правя . Този вид специализация се откроява в използването на вашия Kekkei Genkai [ако имате] и ви позволява да сте една крачка напред пред своите противници , дори ако те са ваши роднини .

През цялата игра , всеки има право само на една специализация , като при определено ниво на героя ви , вие имате правото да се обучавате и в втора , за жалост , подспециализация .
Не напразно по-горе казах , че специализацията значи , че вие сте по-добри в някоя сфера от другите нинджи , но това не значи , че ще изучавате всички други нинджа изкуства свободно - при избиране на специализация се получава едно "отежняване" на техниките . То представлява следното :

-Техниките , които не приспадат към специализацията ви , се покачват с един ранг нагоре и стават по-трудни за изучаване .
-Техники , които приспадат към специализацията ви , падат с един ранг надолу , което значи , че стават по-лесни за изучаване .
-Техниките , които приспадат към подспециализацията ви , не променят ранга си и си остават със същото ниво на трудност , на което са си били .

Давам ви следния пример [ Аз съм по специализация - Ninjutsu-User , а по подспециализация - Taijutsu-User ] :
1.Аз искам да науча Chidori . Тази техника е А ранг , но аз съм специализирал в нинджа изкуството , което значи , че за мен тя вече е B ранг и мога да я изуча много по-лесно .

2.След като съм изучил Chidori , искам да науча и Shishi Rendan . Тази техника е от сферата на ръкопашния бой и е C ранг , но моята подспециализация приспада към ръкопашния бой , което значи , че ще мога да я изуча като C ранг техника .

3.Изучил съм и двете техники и сега искам да науча Magen: Jubaku Satsu . Техника попринцип е B ранг , но е от сферата на илюзиите , а аз не съм нито специализирал , нито подспециализирал в тази сфера , което означава , че ще трябва да я изуча като A ранг техника .
Върнете се в началото Go down
 
Всичко около специализацията и ползата ви от нея
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: Системи-
Идете на: